Strona LGR

Parking blisko lotniska

W przeciwieństwie obiegowej opinii propozycja parkingu przy lotnisku Okęcie nie jest przydzielona wyłącznie dla osób odjeżdżających z lotniska w Warszawie, zamieszkujących poza metropolią. Naprzeciw w przeciwnym razie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty współlokatorów Warszawy. Nie należy chyba nikogo przekonywać, jakie niebezpieczeństwa czyhają na automobil pozostawiony bez dozoru na osiedlowym parkingu na okres dwóch tygodni, czy od czasu do czasu przy tym dłużej. Miłym zdziwieniem będzie cena proponowana za parkowanie pojazdu na parkingu przy lotnisku Chopina. Mając na uwadze gratki, jest ona niższa niż wypożyczenie parkingu dla pozostawionego czterokołowca w centrum miasta. Dodatkowo nie musimy dręczyć się, jakim sposobem przemieścimy się na lotnisko Okęcie w dniu organizowanego wylotu. Parking przy warszawskim lotnisku poręcza, że terminowo dotrzemy do hali wylotów.

parking blisko Okęcia

Zarządzając własną, poręczną flotą frachtową gwarantujemy, iż w ergonomicznych warunkach wędrowcu i jego ekwipunek bez jakichkolwiek obniżeń dojdzie na lotnisko. Bezpieczeństwo pozostawionego wozu ręczone jest poprzez dwudziestoczterogodzinne monitorowanie fizyczne obszaru parkingu. Pomocniczym atutem jest ubezpieczenie parkingu przy lotnisku Okęcie. W wypadku niedociągnięcia automobilu powstałego dając za przykład na skutek burzy gradowej, a także szkwału, nie zważając na iż automobil nie jest ubezpieczony od tego gatunku zjawisk, gwarantujemy pokrycie doznanych strat. Taka sytuacja nie byłaby możliwa w przypadku pozostawienie automobilu na parkingu osiedlowym, bądź na innych parkingach przy Okęciu, które nie mają takiego ubezpieczenia.

Parking strzeżony obok lotniska

Wyposażenie parkingu przy lotnisku Chopina poręcza, iż po powrocie nie natrafi nas niemiła niespodzianka w postaci wyładowanego akumulatora i braku możliwości odpalenia samochodu. Dzięki posiadanym narzędziom rozruchowym błyskawicznie uruchomimy każdy pojazd i proponujemy zarówno opcję doładowania akumulatora. Każdy pozostawiony na parkingu przy lotnisku Chopina w Warszawie automobil będzie indywidualnie zadbany. Na domiar tego, dzięki posiadanej swojej armadzie przewozowej gwarantujemy, że po powrocie na Okęcie błyskawicznie i biegle każdy turysta zostanie przetransportowany na parking.